Müşteri Temsilcisi: +90 (532) 568 29 00  Temsilci 2: +90 (535) 320 88 44 FAX: +90 (212) 671 92 19 

   
Buradasınız: Ana SayfaKonsantre Mutfak Hijyenleri

Ürün Gruplarımız

  • Anketler
  • Ürün (Anket)

Mutfak Yüzeyleri için Ağır Kir ve Yağ Çözücü

Yüksek alkali formülü mutfaklarda fırın, davlumbaz, ocak gibi yanmış yağların ve kirlerin bulunduğu ekipmanların temizliğinde kullanılır. Ağır kirli ve yağlı yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca mutfak zemin ve set üstü tezgâhlar için güçlü bir temizleme maddesidir. İçerdiği inhibitörler sayesinde paslanmaz ekipmanların kararmasını ve matlaşmasını önler. 

Kullanım Şekli

Yağlı ve kirli yüzeye bir miktar ürün dökülür, bir süre bekletilir. Keçeli sünger ile ovulup su ile durulanır. Ya da mutfak eşyaları 1/4 oranında ürün ilave edilmiş kaynar su dolu büyük bir kapta yüksek sıcaklıkta bekletilir. Daha sonra keçeli sünger ile ovulup soğuk suyla durulanır.

Devamını oku...

Kir ve Yağ Sökücü

Özellikle catering, mutfak, restaurant vb. gıda üretim alanlarındaki zemin ve ekipmanların temizlenmesi için özel formüle edilmiş bir üründür. Yüksek alkali formülü ile mutfaklarda zemin, duvar, fırın, davlumbaz, ocak, tencere, tava gibi yanmış yağ ve kirlerin bulunduğu ekipmanların temizliğini etkin bir şekilde sağlar. Ağır kirli ve yağlı yüzeylerde kullanılabilir. İçerdiği inhibitörler sayesinde paslanmaz ekipmanların kararmasını önler. Bol köpüklüdür. Çevre sağlığına uygundur. Doğada %80‘in üzerinde parçalanır.

Kullanım Şekli

Manuel kullanımda 1/20-1/60 oranında seyreltilebilir. Çok yoğun ve kurumuş yağlı yüzeylerde ürün kirli yüzeye dökülür. 5-10 dakika bekledikten sonra bir fırça yardımıyla kirli yüzey ovulur. Ovma sırasında yüzeye bir miktar su dökülerek kir çıkarma ajanları aktif hale getirilir. Temizlenen yüzey bol su ile durulanır. Temizleme sırasında sıcak su kullanılması önerilir.

Devamını oku...