Müşteri Temsilcisi: +90 (532) 568 29 00  Temsilci 2: +90 (535) 320 88 44 FAX: +90 (212) 671 92 19 

   
Buradasınız: Ana SayfaKonsantre Endust. Çözücüler

Ürün Gruplarımız

  • Anketler
  • Ürün (Anket)

Konsantre Endüstriyel Yağ Çözücü

Otomat ve basınçlı yıkama makineleri için özel formüle edilmiştir. Her türlü yıkanabilir zeminde tatbik edilebilen, yoğun kirlerin çıkarılması için genel amaçlı, yüksek konsantrasyonlu ve güçlü bir temizlik ürünüdür. En yoğun kirli yüzeylerin temizlenmesinde özellikle yüksek basınçlı cihazlarla mükemmel sonuç verir. Zeminde birikmiş yağ ve kir tabakalarını üstün temizleme gücü ile temizler. Zemine parlaklık verir, çizmez, matlaştırmaz. Nakliye sektöründeki araçlar ve tır brandalarının yanı sıra, yiyecek maddelerinin üretildiği iş sahalarında, zemindeki hayvansal ve bitkisel yağ atıklarının temizliğinde de kullanılır. Köpüğü kontrollüdür. Özel parfümü ile ortamda hoş bir koku bırakır. Konsantre bir ürün olup, yüksek seyreltme oranı sebebiyle ekonomiktir.

Kullanım Şekli

Ürün 1/60 oranında su ile seyreltilebilir.

Devamını oku...

Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı

Gıda işletmelerinde, otellerde, hastanelerde, cadde ve sokaklarda dezenfeksiyon malzemesi olarak kullanılır. Dezenfektan etkisiyle bakterileri, virüsleri ve mikro organizmaları öldürerek temizler. Mikrop artışını minumum seviyede tutan, mikroorganizmaların yeniden bulaşmasını önleyici, koruyucu özelliği olan alkol bazlı dezenfektandır. Gıda maddelerinin işlem gördüğü, direkt temas ettiği yüzeylerin temizliğinde ve dezenfeksiyonunda kullanılır. Uçucu özelliği sayesinde gıdalarda koku bırakmaz, tadını bozmaz. Bileşimindeki maddeler doğada % 80 oranında parçalanabilir.

Kullanım Şekli

Ürün 1/10 ila 1/100 oranında seyreltilebilir. Hazırlanan solüsyon dezenfekte edilecek yüzeye püskürtülerek atılır. Uygulamadan sonra durulamaya gerek yoktur.

Devamını oku...