Müşteri Temsilcisi: +90 (532) 568 29 00  Temsilci 2: +90 (535) 320 88 44 FAX: +90 (212) 671 92 19 

   
Buradasınız: Ana SayfaKonsantre Genel Temizlik

Ürün Gruplarımız

  • Anketler
  • Ürün (Anket)

Cam Yüzey Temizleyici

Cam yüzeyleri hızlı bir şekilde leke bırakmadan temizler. Mükemmel bir temizlik ve parlaklık sağlar. Yüzeylere zarar vermez ve çizmez.

Kullanım Şekli

Islak bir bez yardımıyla yüzeyler temizlenir ve silinir.

Devamını oku...

Lejyonella Bakteri Önleyicisi

Bakteri, fungi (mantar) ve virüslere karşı geliştirilmiş bir üründür. Özellikle balık üretim çiftliklerinde hastalıkların kontrolü ve tedavisinde, her türlü su ürünleri tesislerinde, veterinerlik sahalarında (hayvan hastanesi, evcil hayvan barınaklarının temizliğinde, çiftliklerde) tarım alanlarında (bitkiye zararlı mikro organizmaların yok edilmesinde) mezbaha ve et kombinalarında, hastanelerde tıbbı aletlerin dezenfeksiyonunda, hijyen kontrolünde, farmakolojik ürünlerde, meşrubat fabrikalarında, mandıra ve margarin endüstrisinde, dondurma fabrikalarında, kümeslerde, içme suyu dezenfeksiyonunda ve yüzme havuzlarında kullanılan etkili bir dezenfektandır. Hayvanlar varken veya hayvan barınağının boş olduğu zamanlarda malzemelerin ve yerlerin dezenfekte edilmesi için kullanılabilir. Beslenme çiftliklerinde, koyunlarda, sığır türlerinde, domuzlarda, tavşanlarda, bıldırcınlarda, hindilerde, ördek vb. damızlık hayvan çiftliklerinde, köpek kulübelerinde, hayvanat bahçelerinde, mezbahalarda ve hayvanların taşınmasında kullanılan soğutma araçlarında kullanılabilir.

Kullanım Şekli

Uygulanacak dozaj kullanıldığı sektöre göre değişir. Genellikle %0,1, %0.3 ve %0.5 (şok dozlama) solüsyonlar halinde tatbik edilir. Balık üretim çiftliklerinde haftada bir kez 10 ppm’e kadar olmak üzere 3-4 defa tekrarlayarak kullanılır. Mevcut hastalık 6.5 – 8.5 ppm konsantrasyonunda tedavi edilirken, 4.5 ppm Desamin – T eklenen balık tankları ikinci ya da üçüncü kez uygulamayı gerektirir. Hayvan barınaklarında uygulamadan önce alanın kaba pislikten temizlenmiş olması gerekir ve bakteri, mantar, virüs için haftalık 20 gr/I, bir haftadan daha uzun zaman aralıkları için 30 gr/I uygulanır. Zemin için 400 ml/m³, duvar temizliği için 140 ml/m³ solüsyon gereklidir.

Devamını oku...